RTG zęba – Prześwietlenie zębów Warszawa

Radiowizjografia stomatologiczna SmileUp

Wraz z rozwojem stomatologii i medycyny estetycznej, zwiększa się zapotrzebowanie na prawidłowo wykonywane, wyraźne zdjęcia zębów. W Warszawie można je wykonać w naszym gabinecie. SmileUp oferuje dostęp do radiowizjografii w Warszawie.

Nowoczesne urządzenia, którymi dysponujemy, pozwalają nam wykonywać prześwietlenia RTG i RVG. Uwieczniony na nich obraz daje rzetelne podwaliny do zaplanowania leczenia. Radiowizjografia stomatologiczna jest wykorzystywana m.in. po to, aby ustalić gęstość kości, zlokalizować ogniska próchnicy, ocenić, jak długie są kanały, wykonać analizę wypełnienia ubytków czy sprawdzić stopień oczyszczenia kanałów. To wszystko jest możliwe na podstawie dobrze wykonanego RVG zęba lub RTG zęba – obydwa wykonujemy w naszej klinice.

RTG zęba Warszawa Bielany

Prześwietlenie zębów RTG i RVG

Jeżeli interesuje się radiowizjografia dentystyczna, to możesz umówić się na wizytę w gabinecie SmileUp. Dysponujemy cyfrowymi rentgenami emitującymi niewielką ilość promieniowania, odpowiednią nawet dla kobiet w ciąży czy dzieci. Ustaliwszy wszystkie parametry pomiarowe, zyskujemy bardzo dokładny obraz z wnętrza jamy ustnej pacjenta – zachowane są wszelkie kontrasty, nasycenie, oznaczone są pomiary. Tak wykonane i opisane zdjęcie zębów są nieocenioną pomocą dla dentysty i pozwalają na przyspieszenie diagnostyki, a następnie wdrożenie leczenia.

Prześwietlenie zęba warszawa

Mając na uwadze wygodę naszych pacjentów, zapis z radiowizjografii stomatologicznej umieszczamy na dysku, archiwizujemy w chmurze lub na serwerze. W ten sposób dostęp do danych jest swobodny i możliwy z każdego miejsca. To szczególnie przydatne, gdy pacjent decyduje się na kontynuowanie terapii w naszym gabinecie.

RTG zęba w Warszawie, podobnie jak RVG wykonasz na Bielanach – to tutaj zlokalizowana jest klinika SmileUp. Wizytę można umówić, korzystając z danych teleadresowych podanych na naszej stronie internetowej. Zrób to teraz, by nie czekać długo na wolny termin!

Cennik prześwietlenia zębów RTG i RVG

UsługaCena
Zdjęcie rvg (zębowe, skrzydłowo-zgryzowe jednej strony)50 zł
Pantomogram cyfrowy (OPG)100 zł
Cefalometria (tele) cyfrowa100 zł