Pogotowie Stomatologiczne w Warszawie

Dyżur dentystyczny Warszawa

Zdarza się, że ból zęba zaczyna dokuczać w najmniej spodziewanym momencie. Tego typu dolegliwości pojawiają się o każdej porze dnia czy nocy, a czasem również w święta czy weekendy. Gdy większość gabinetów jest wtedy zamknięta, możesz skorzystać z dyżuru dentystycznego w Warszawie. W SmileUp prowadzimy pogotowie stomatologiczne dla pacjentów, którzy potrzebują szybkiej oraz skutecznej pomocy. Teraz mogą oni oddać się w ręce specjalisty. Pracujemy od poniedziałku do soboty, w dni powszednie nasza klinika otwarta jest w godzinach 9.00-20.00, w soboty 9.00-14.00.

W naszym centrum stomatologicznym Pacjenci z bólem zęba zawsze mogą liczyć na pomoc. W sytuacjach związanych z bólem zapewniamy szybką pomoc stomatologiczną. Zazwyczaj w celu postawienia trafnej diagnozy konieczne jest wykonanie zdjęcia pantomograficznego lub celowanego zdjęcia punktowego. Jeżeli po wstępnej diagnozie RTG ocena wskazuje, że ząb wymaga leczenia kanałowego – pacjent kierowany jest do endodonty. W przypadkach wymagających ekstrakcji zęba pacjent jest przyjmowany przez stomatologa specjalizującego się w chirurgii.

Wśród usług świadczonych przez nasze pogotowie dentystyczne jest:

Pogotowie stomatologiczne z Warszawy jest dostępne nie tylko dla mieszkańców stolicy, ale też pacjentów z okolicznych miejscowości. Każdy, kto potrzebuje natychmiastowej konsultacji lekarskiej, może skorzystać z pomocy i umówić się na wizytę w ramach trwającego dyżuru stomatologicznego. Jakość usług świadczonych w ramach tej działalności jest na najwyższym poziomie i efekt leczenia na pewno będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. W razie potrzeby, po udzieleniu doraźnego wsparcia na pogotowiu dentystycznym w Warszawie na Bielanach, później możesz kontynuować leczenie w naszej klinice. Pracują tu doświadczeni stomatolodzy, chirurdzy, endodonci, higienistki czy protetycy. Możesz więc liczyć na kompleksowe wsparcie.

Kiedy zadzwonić na pogotowie stomatologiczne?

Z naszym pogotowiem stomatologicznym z Warszawy możesz skontaktować się o każdej porze. Telefonicznie otrzymasz wsparcie merytoryczne – przeprowadzimy wywiad, z którego dowiemy się, jakie masz dolegliwości, i postaramy się pomóc. Gdy ocenimy, że konieczna jest wizyta w gabinecie, zaprosimy się na dyżur dentystyczny. Zadzwoń do nas, jeśli:

  • ból zęba jest silny, trwa dłużej, nasila się, nie wygasa pod wpływem środków przeciwbólowych,
  • dziąsło jest spuchnięte, boli, wkradł się stan zapalny,
  • ząb ukruszył się lub ułamał w wyniku urazu mechanicznego.

Każdy niepokojący objaw, który w dodatku uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie, warto skonsultować z dentystą z naszego pogotowia stomatologicznego. W Warszawie czekamy na Ciebie w klinice SmileUp zlokalizowanej przy ulicy Romaszewskiego (Bielany, Żoliborz). Zadzwoń na podany niżej numer telefonu.

Zadzwoń +48 603 266 466