Stomatolog Warszawa Bielany

Gabinet dentystyczny Warszawa Bielany

Zapraszamy do naszego gabinetu dentystycznego w Warszawie w dzielnicy Bielany. Gabinet mieści się przy ul. Duracza 10

Godziny przyjmowania pacjentów:

  • poniedziałek – piątek: 09:00 – 20:00
  • sobota – 09:00 – 14:00  ( Higienizacja i Wybielanie ) po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Naszym celem jest tworzenie przyjaznego i nowoczesnego gabinetu stomatologicznego, który będzie przystosowany również do leczenia osób niepełnosprawnych

Zdjęci dentysty warszawa bielany

 

Dentysta Bielany

 

Oferujemy szeroki wachlarz usług dentystycznych wykonywanych przez doświadczony personel – stomatologów, ortodontów, chirurgów, protetyków. Nasi stomatolodzy pracują na sprzęcie i materiałach uznanych marek, a w przypadku szczególnych potrzeb pacjenta proponujemy także profesjonalne akcesoria do higieny domowej. 

 

Leczenie Kanałowe

Leczenie kanałowe pod mikroskopem – endodoncja. Naszym celem jest uratowanie zęba i uchronienie go przed usunięciem. Polega ono na usunięciu ze środka zęba tkanek, które znajdują się w stanie zapalnym. Przeczytaj więcej o leczeniu kanałowym.

Wybielanie zębów

Warstwa nagromadzonych osadów zwana płytką nazębną może przybrać kolor żółty lub brązowawy. Wybielanie zębów spowoduje usunięcie nalotu z powierzchni zębów. Przeczytaj więcej o wybielaniu zębów.

 

Profilaktyka stomatologiczna

Profilaktyka to wszystko to, co robimy, żeby zapobiec wystąpieniu choroby. W przypadku jamy ustnej chcemy zapobiec przede wszystkim próchnicy i chorobom przyzębia, ale również wadom ortodontycznym i schorzeniom stawu skroniowo-żuchwowego. Przeczytaj więcej o profilaktyce stomatologicznej.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza ma na celu zachować zęby w jak najlepszej kondycji. Obejmuje leczenie ubytków próchnicowych, spowodowanych urazami czy nadmiernym spożyciem kwasów, odbudowy kompozytowe i rekonstrukcje startych powierzchni zębów. Przeczytaj więcej o stomatologii zachowawczej

 

Radiowizjografia i RTG zębów

Wraz z rozwojem stomatologii i medycyny estetycznej, zwiększa się zapotrzebowanie na prawidłowo wykonywane, wyraźne zdjęcia zębów. Można je wykonać w naszym gabinecie. Oferujemy dostęp do radiowizjografii w Warszawie

Chirurgia stomatologiczna

Jesteśmy kliniką dentystyczną w Warszawie wyspecjalizowaną w zakresie chirurgii stomatologicznej. Otrzymujecie Państwo od nas kompleksową pomoc. Od momentu postawienia diagnozy i zakwalifikowania, przez ekstrakcję, aż po kontrolę procesu gojenia i późniejsze dopasowywanie implantów zębowych.

 

Gabinet dentystyczny na bielanach w Warszawie

 

Nasz gabinet dentystyczny w znajduje się na Bielanach, tuż przy trasie S8, przy Parku Olszyna, 200 metrów od ulicy Broniewskiego.

Pacjentom, którzy chcą dotrzeć do nas z kierunku Żoliborza własnym autem sugerujemy by kierowali się na ulicę Broniewskiego, a po przekroczeniu wiaduktu nad S8 skręcili w pierwszą ulicę po prawej stronie. Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się 200 metrów dalej.

Dla pacjentów korzystających z komunikacji publicznej będzie to Przystanek Romaszewskiego (d. Duracza), tramwaje 22, 28, 33, 35 autobus: 114, metro Słodowiec.