Stomatolog Warszawa Żoliborz

Gabinet dentystyczny Warszawa Żoliborz

Zapraszamy do naszego gabinetu dentystycznego w Warszawie w dzielnicy Żoliborz. Gabinet mieści się przy ul. Duracza 10

Godziny przyjmowania pacjentów:

  • poniedziałek – piątek: 09:00 – 20:00
  • sobota: 09:00 – 14:00

Naszym celem jest tworzenie przyjaznego i nowoczesnego gabinetu stomatologicznego, który będzie przystosowany również do leczenia osób niepełnosprawnych

Zdjęci dentysty warszawa bielany

 

Dentysta Żoliborz

 

Oferujemy szeroki wachlarz usług dentystycznych wykonywanych przez doświadczony personel – stomatologów, ortodontów, chirurgów, protetyków. Nasi stomatolodzy pracują na sprzęcie i materiałach uznanych marek, a w przypadku szczególnych potrzeb pacjenta proponujemy także profesjonalne akcesoria do higieny domowej. 

 

Leczenie Kanałowe

Leczenie kanałowe pod mikroskopem – endodoncja. Naszym celem jest uratowanie zęba i uchronienie go przed usunięciem. Polega ono na usunięciu ze środka zęba tkanek, które znajdują się w stanie zapalnym.

Wybielanie zębów

Warstwa nagromadzonych osadów zwana płytką nazębną może przybrać kolor żółty lub brązowawy. Wybielanie zębów spowoduje usunięcie nalotu z powierzchni zębów.

 

Profilaktyka stomatologiczna

Profilaktyka stomatologiczna to wszystko to, co robimy, żeby zapobiec wystąpieniu choroby. W przypadku jamy ustnej chcemy zapobiec przede wszystkim próchnicy i chorobom przyzębia, ale również wadom ortodontycznym i schorzeniom stawu skroniowo-żuchwowego.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza ma na celu zachować zęby w jak najlepszej kondycji. Obejmuje leczenie ubytków próchnicowych, spowodowanych urazami czy nadmiernym spożyciem kwasów, odbudowy kompozytowe i rekonstrukcje startych powierzchni zębów.

 

Radiowizjografia i RTG zębów

Wraz z rozwojem stomatologii i medycyny estetycznej, zwiększa się zapotrzebowanie na prawidłowo wykonywane, wyraźne zdjęcia zębów. Można je wykonać w naszym gabinecie. Oferujemy dostęp do radiowizjografii i RTG zęba w Warszawie

Chirurgia stomatologiczna

Jesteśmy kliniką dentystyczną w Warszawie wyspecjalizowaną w zakresie chirurgii stomatologicznej. Otrzymujecie Państwo od nas kompleksową pomoc. Od momentu postawienia diagnozy i zakwalifikowania, przez usuwanie zębów, aż po kontrolę procesu gojenia i późniejsze dopasowywanie implantów zębowych.

 

Gabinet dentystyczny na Żoliborzu w Warszawie

 

Nasz gabinet dentystyczny w znajduje się na Żoliborzu, tuż przy trasie S8, przy Parku Olszyna, 200 metrów od ulicy Broniewskiego.

Pacjentom, którzy chcą dotrzeć do nas własnym autem sugerujemy by kierowali się na ulicę Broniewskiego, a po przekroczeniu wiaduktu nad S8 skręcili w pierwszą ulicę po prawej stronie. Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się 200 metrów dalej.

Dla pacjentów korzystających z komunikacji publicznej będzie to Przystanek Romaszewskiego (d. Duracza), tramwaje 22, 28, 33, 35 autobus: 114, metro Słodowiec.